U nás budete jako doma

Nově vybudované ubytování U Jelena se nachází v klidném a příjemném prostředí malé vesnice Šanov u Červené Vody v Orlických horách

BUDOVA

Objekt je třípatrový, vytapěný tepelným čerpadlem a podlahovým topením. O přísun čerstvého vzduchu se zde stará centrální rekuperační jednotka (teplo a větrání bez starostí). Parkování u domu.

Přízemí

Velká společenská místnost s barem a výčepním zařízením  65m2/32 míst k sezení, TV , Xbox Kinect, stolní fotbálek, oddělené WC, venkovní terasa s grilem.

                                           Plnohodnotná kuchyň

Mikrovlná trouba, sklokeramická deska, odsavač par, myčka nádobí , rychlovarná konvice, velká lednice, velký dřez, jídelní servis pro cca 35 lidí.

Dále v přízemí najdeme vstupní halu s botníkem a místnost pro vaše sportovní vybavení.

1.patro

Malá společenská místnost

Kapacita 12 osob. Součástí je kuchyňka s dřezem, mikrovlnou troubou, sklokeramickou deskou a vestavěnou lednicí.

Pokoje

Na patře jsou 2 třílůžkové pokoje  s  přistýlkou, kde každý má své vlastní socialní zařízení (i když jste na dovolené jako skupina, máte stále své soukromí). Na pokoji je také šatní skříň a stůl se židlemi.

Koupelna na každém pokoji je vybavena sprchou s termostatickou baterií, wc, umyvadlem, zrcadlem, topným žebříkem a ventilátorem.

2.Patro

V druhém patře jsou 2  čtyřlůžkové pokoje s přistýlkou, kde každý ma své vlastní socialní zařízení (i když jste na dovolené jako skupina, máte stále své soukromí). Na pokoji je také šatní skříň a stůl se židlemi.